Gaismas lukturu regulēšana Ogrē

Lukturu regulēšana Ogrē pa ceļam uz CSDD

Pareizi noregulēti lukturi tev palīdzēs ne tikai izvairīties no atkārtotas skates iešanas, bet arī labāk redzēsi ceļu naktī. Svarīgs moments ir arī tas, ka tavu gaismas staru augstums, ja tas pārsniedz normu, var apžilbināt pretī braucošo mašīnu - un tas tev galīgi nav izdevīgi! Tāpat kā tas, ja lukturi ir noregulēti pa zemu - ceļš ir mazāk pārredzams.

Kādos gadījumos gaismas lukturi izregulējas?

Gaismas staru augstums jāpārbauda vienmēr, ja maini gaismas spuldzes. Tāpat lukturi var izregulēties mehānisku defektu dēļ, arī iebraucot lielākā bedrē vai, ja pirms tam lukturim ir bijis defekts un tas nav pietiekami nostiprināts.

Obligātā gaismas lukturu pārbaude katrai automašīnai ir 1 reizi gadā - ejot tehnisko apskati. Ja starplaikā starp teh. apskatēm nav bijušas problēmas ar automašīnas gaismām, tad visdrīzāk ar tava auto gaismām viss ir kārtībā, un papildus pārbaude nav nepieciešama.

- Mainot spuldzītes, ieteicams tās mainīt abās pusēs. Tad gaisma būs vienmērīgāka un ceļš būs labāk pārredzams, jo atstājot vienā pusē veco spuldzi, tās gaismas tonis un spilgtums var atšķirties no jaunās.

Lukturu regulēšanas cenas

Tuvo un tālo gaismu regulēšana 10,- €
Miglas lukturu regulēšana 5,- €
Spuldzītes maiņa (bez spuldzītes)    no 7,- €
Lukturu pulēšana (2 gab.)25.- € 

* cenas ir norādītas par darbu, detaļas nav iekļautas

* pakalpojumu cenas var mainīties atkarībā no veicamā darba sarežģītības un patērētā laika

Ilgvar's Garage

Tālr. 23 888 800 - Ilgvars

Autoservisa darba laiks:

darba dienās 9:00 - 17:00

 Ogre, Jaudas iela 4 (pa ceļam uz CSDD)

GPS:

N 56°47.647' E 024°37.409'


Pārogres riepu serviss